Women's Run - FUN RUN

Women's Run FUN RUN łączy przyjemne z pożytecznym!

 

Prowadzony od 2009 roku program promujący aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród lokalnych społeczności Women's Run doczekał się nowej odsłony.

 

W ramach prowadzonych wspólnie z Urzędami Dzielnic m.st. Warszawy bezpłatnych treningów biegowych Women's Run, w okresie wakacji odbywają się specjalne treningi Women's Run FUN RUN, które łączą założenia programu z działaniami budowania świadomości choroby raka jelita wśród lokalnych społeczności w ramach projektu Rak Jelita Polska.

 

Prowadzony przez agencję ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii, Szpital Bielański, Urząd Marszałkowski i Miasto Stołeczne Warszawa program społeczny Rak Jelita Polska www.rakjelita.pl zawiera zróżnicowane działania, od szkolenia lekarzy rodzinnych, poprzez lokalne działania w firmach prywatnych i państwowych, aż po ogólne akcje promocyjno-informacyjne. Women's Run FUN RUN jest właśnie jedną z takich akcji - organizowana jest corocznie we wszystkich współpracujących z programem Women's Run dzielnicach Warszawy.

 

Celem FUN RUN jest budowanie świadomości potrzeby ruchu, promocja aktywności fizycznej oraz pokazywanie korzyści jakie dla naszego zdrowia daje uprawianie sportu. Wydarzenie ma również na celu promocję zdrowego odżywiania, a także wspieranie ogólnopolskiej kampanii społecznej „Rak Jelita Polska” budującej świadomość choroby raka jelita grubego dotykającej zarówno mężczyzn jak i kobiety. Jej celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie wczesnego wykrywania tego rodzaju nowotworu, które skutkować będzie lepszymi wynikami w leczeniu. Więcej o programie Rak Jelita Polska na stronie www.rakjelita.pl.

 

Pierwszy trening Women's Run - FUN RUN 2017 - 19 sierpnia

 

19.08: Women's FUN RUN Ursynów

Lokalizacja: parking przed wejściem do Centrum Ursynów / Las Kabacki

 

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursynowa i całej Warszawy na wydarzenie pod nazwą Women's Run FUN RUN Ursynów 2017, które odbędzie się 19 sierpnia 2017 na terenie Centrum Handlowego Ursynów. Wydarzenie jest częścią realizowanego wspólnie z Centrum Handlowym Ursynów oraz przy udziale Urzędu Dzielnicy Ursynów programu Women's Run & More.

 

Dzięki wsparciu Centrum Ursynów oraz partnerów wydarzenia – Centrum Zdrowia & Formy i Depilconcept Ursynów, podczas wydarzenia FUN RUN Ursynów 2017 wszyscy chętni będą mieli możliwość skorzystania bezpłatnie z profesjonalnych porad dietetyków, trenerów biegowych i personalnych, trenerów odżywiania oraz wziąć udział w zawodach z nagrodami.

 

Na uczestników czekać będą również stoiska z napojami chłodzącycmi, owocami, fotodepilacją oraz pokazami nowoczesnych form areobiku -  Aerobic Cardio i aerobox.

 

W ramach wydarzenia odbędzie się również bezpłatny trening Women's Run, na którym trener pomoże zapoznać się z prawidłowymi technikami biegania i udzieli bardzo pomocnych rad. Aby wziąć udział w treningu wystarczy zarejestrować się na naszej stronie www.womensrun.pl/treningi.html#rejestracja. Udział w pozostałych atrakcjach i aktywnościach nie wymaga rejestracji.

 

Program Women's Run FUN RUN Ursynów 2017:

9:30 – 14:00 – świeże owoce, woda, stoisko z fotodepilacją, stoisko do pomiaru tkanki tłuszczowej i dokładnego wzrostu, namiot Herbalife z coolerem i napojami CR7 dla uczestników zajęć rekreacyjnych

11:30 – 14:00 – obecność trenera Women’s Run

11:30 – 13:00 – zawody z przyrządam (ketle, bosu), pokazy areobiku

 

Trening Women's Run (konieczność wcześniejszej rejestracji)

9:45 – rozgrzewka z trenerem

10:00 – rozpoczęcie treningu biegowego

11:15 – zakończenie treningu biegowego / stretching

Zbiórka na parkingu przed wejściem do Centrum Handlowego Ursynów, ul. Puławska 427. Na miejscu jest możliwość skorzystania z szatni i zostawienie rzeczy.

 

Partnerzy:

  • Centrum Ursynów
  • Depilconcept Ursynów
  • Centrum Zdrowia i Formy
  • Urząd Dzielnicy Ursynów

 

Wszystkie Panie, w ramach wspierania programu Rak Jelita Polska, zachęcamy do ubrania kolorowych strojów, które wyróżniają nas w tym dniu oraz zaznaczają nasze wsparcie.

Kalendarz ubiegłorocznych treningów Women's Run - FUN RUN 2016

 

23.07: Women's FUN RUN Bielany

Lokalizacja: Salon Toyota Bielany / Park Kępa Potocka

 

30.07: Women's FUN RUN Wola

Lokalizacja: Hala Sportowa „Koło”, ul. Obozowa 60, wejście od ul. Długomiła / Lasek na Kole

 

6.08: Women's FUN RUN Ursynów

Lokalizacja: pływalnia Aqua Relax, ul. Wilczy Dół 4 / Las Kabacki

 

10.08: Women's FUN RUN Włochy

Lokalizacja: siłownia plenerowa w Parku od strony ul. Cietrzewia / Park Cietrzewia

 

20.08: Women's FUN RUN Bemowo

Lokalizacja: parking sklepu Decathlon Bemowo / Park Górczewska

 

17.09: Women's FUN RUN Bielany

Lokalizacja: Salon Toyota Bielany / Park Kępa Potocka

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2017 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organizator:

Jesteśmy Partnerem:

Partnerzy: