Women's Run Ursynów

Bezpłatne treningi z instruktorem na Ursynowie wracają 6 maja!

 

Już w maju rozpoczynamy 8. edycję bezpłatnych treningów dla kobiet prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego instruktora, które organizowane są raz w tygodniu w ramach dzielnicowego programu Women's Run & More. Na początek startujemy na Ursynowie, Woli i Bielanach.

 

Cotygodniowe treningi biegowe Women’s Run przeznaczone są głównie dla początkujących. Bieganie jest jedną z najprostszych, tanich i najbardziej skutecznych form ćwiczeń. Biegać można niemal wszędzie, o każdej porze dnia i nocy, a sam sport nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Prowadzone treningi obejmują rozgrzewkę i rozciąganie, jogging oraz bieganie z przerwami na krótkie ćwiczenia - nie ma znaczenia, jak szybko, czy wolno biegasz, trener stara się dostosować rytm treningu do poziomu zaawansowania grupy. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

 

Bieganie może być świetną zabawą w ciekawym towarzystwie, dlatego zachęcamy do udziału nie tylko kobiety - każda z Was może wziąć udział w treningu w towarzystwie męża, partnera oraz dzieci. Women’s Run ma stanowić formę aktywnego spędzania czasu również w gronie rodzinnym.

 

Poprzez aktywne zaangażowanie w program Centrum Ursynów, które postanowiło zadbać o kondycję i zdrowie mieszkańców dzielnicy, treningi na terenie Dzielnicy Ursynów zostaną wsparte dodatkowymi aktywnościami oraz organizowane będą w nowej lokalizacji. W każdą sobotę od 6 maja do końca października, o godzinie 10:00 mieszkanki Ursynowa i okolic będą miały okazję spotkać się przy wejściu do Centrum Ursynów i przez godzinę trenować pod okiem trenerki Justyny Dworeckiej.

 

W ramach pierwszego treningu uczestniczki będą mogły skonsultować się oraz zapisać na bezpłatną analizę składu ciała z wykorzystaniem metody BIA  - Bioelectrical Impedance Analysis przygotowanej przez Centrum Zdrowie & Formy. W czasie badania zmierzona zostanie m. in. ilość tkanki mięśniowej i tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, masa mineralna kości, zapotrzebowanie na energię, wiek metaboliczny oraz masa ciała. Celem badania jest sprawdzenie składu ciała na początku cyklu treningowego, regularny monitoring zmian w składzie ciała i analiza czy zmiany te są pożądane, poszerzenie wiedzy z zakresu składu ciała i jego wpływu na funkcjonowanie organizmu. Wszystkie uczestniczki będą mogły dokonać bezpłatnej analizy również w połowie sezonu oraz na zakończenie, aby móc sprawdzić postępy w ciągu całego cyklu. Wszystkim trenującym zapewniona będzie woda po treningu, a dla stałych uczestniczek programu przygotowane zostaną również atrakcyjne gadżety, które dystrybuowane będą na kolejnych treningach.

 

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną? Chcesz się ruszać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do Women’s Run! Udział w bezpłatnych treningiem z instruktorem pomoże rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną.

 

Aby wziąć udział w treningu w wybranej dzielnicy należy zarejestrować się na stronie. Rejestracja jest obowiązkowa.

 

Grupy treningowe Women's Run & More są otwarte i można dołączyć w każdej chwili w trakcie sezonu. Informacje o programie, dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się zakładce TRENINGI oraz na profilu Facebook www.facebook.com/womensrun.

 

Women's Run & More to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim filozofia zdrowego stylu życia, w tym także inne dyscypliny sportowe, porady, spotkania motywacyjne i wiele różnych aktywności. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do programu!

 

Organizator:

 

 

Partnerzy:

 

 

 

 

Zapraszamy do śledzenia aktualnie realizowanych działań:

2018 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Organizator:

Jesteśmy Partnerem:

Partnerzy: