replika saat https://www.boatwatches.com replicas relojes https://www.copieswatches.com/ www.datewatches.com replica rolex rolex replica https://hublotreplica.is https://www.perfectrichardmille.com/ perfectwatches.is

Najczęściej popełniane błędy, które odbierają nam ochotę na seks

Udawane orgazmy i bierność u kobiet, jak również po stronie mężczyzn – brak jakichkolwiek gry wstępnej i wymuszenie konkretnych zachowań – to jedne z najczęściej popełnianych błędów w sprawach łóżkowych. Powtarzane nazbyt często, mogą nam zupełnie odbierać ochotę na uprawianie seksu. Jeżeli jednak kłopoty z potencją nie są spowodowane żadnym z wymienionych czynników, być może będzie konieczne zastosowanie leków. 

Chociaż w kolorowych czasopismach pojawia się wiele rzekomo dobrych porad w łóżkowych sprawach, wielu spośród nas ciągle popełnia takie same błędy, które mogą podziałać na tę drugą stronę jak kubeł chłodnej wody wlanej do zagrzanej pościeli.

Niewątpliwie udana aktywność seksualna jest sprawą indywidualną – partnerzy bardzo często potrzebują dużo czasu, żeby móc nauczyć się siebie nawzajem i osiągać we wspomnianej kwestii maksymalne zadowolenie. Jednakże popełnianie pewnych błędów jest niezmienne i naprawdę jest mało osób, które są na to obojętne.

Bierność to najczęstszy błąd w przypadku aktywności seksualnej

Psychologowie uważają, iż w wypadku seksualnej bierności jednej spośród stron, całość winy za ewentualne niepowodzenia i rozczarowania przypisuje się drugiej stronie. Niestety, mimo pozornego wyzwolenia seksualnego, pośród polskich kobiet wciąż panuje przekonanie, jakoby rolą kobiety jest zachowanie bierności w sypialni. Błędy kobiet w zakresie aktywności seksualnej są na tyle popularne, iż chyba nic innego nie jest w stanie tak skutecznie zniechęcić mężczyznę do seksu. Błąd stanowi również nie inicjowanie zbliżeń – jeżeli kobiety mają na nie ochotę, powinny to pokazywać swoim mężczyznom, albo nawet powiedzieć wprost. Żaden z mężczyzn, nie będzie się chciał dopraszać o seks w nieskończoność.

Błędy w czasie seksu: odbywanie stosunków na wyścigi, ale i na zawołanie

Błędy panów w czasie uprawiania seksu są tak samo popularne. Jednym z częściej popełnianych przez mężczyzn błędem, będzie zapominanie o tak zwanej grze wstępnej. Panowie powinny mieć na uwadze, że to właśnie chwila poprzedzająca właściwy seks będzie dla kobiety najbardziej podniecająca. Wolne odkrywanie erogennych punktów u partnerki prowadzi do jej gotowości. Kolejny poważny błąd to zmuszenie partnerki do pozycji, na którą ona nie ma wcale ochoty. W niektórych wypadkach kobiety mogą się czuć wręcz upokorzone, a to odbiera zdecydowanie ochotę na aktywność seksualną.

Nazbyt częste zmienianie pozycji, naśladowanie scen z filmów pornograficznych czy też dopytywanie po każdym seksie o przeżyte orgazmy także nie sprzyja satysfakcji w łóżku. Mężczyźni muszą się ich zdecydowanie wystrzegać.

Kiedy problem położony jest gdzie indziej

Brak ochoty na aktywność seksualną, brak erekcji czy też wzwód zanikający w czasie stosunku nie zawsze będą mieć przyczynę w błędach choćby jednej ze stron. Czasami problemu należy szukać gdzie indziej. Stres i zmęczenie, jak również wybrane schorzenia mogą spowodować kłopoty z erekcją. Dzieje się tak nawet, jeżeli partnerzy bardzo dobrze uzupełniają się w sypialni. W takim wypadku nie trzeba szukać błędów w ars amandi, ale odwiedzić specjalistę.

W sprzedaży znajdują się leki na tego rodzaju kłopoty. Takim lekiem będzie Kamagra, która zawiera sildenafil mający wpływ na poprawę ukrwienia prącia, a więc także na osiąganie satysfakcjonujących erekcji. Kamagra to lek bardzo chętnie przepisywany przez lekarzy, z uwagi na jej nowoczesny skład i niższą cenę, aniżeli w wypadku innego tego typu specyfików.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *