replika saat https://www.boatwatches.com replicas relojes https://www.copieswatches.com/ www.datewatches.com replica rolex rolex replica https://hublotreplica.is https://www.perfectrichardmille.com/ perfectwatches.is

W jaki sposób doprowadzić kobietę do orgazmu?

Teoretycznie doprowadzenie kobiety do orgazmu jest niezwykle proste i nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności. W praktyce jednak okazuje się to czasem bardzo trudne dla niektórych mężczyzn, ze względu na niezwykle skomplikowaną seksualność kobiecą.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?

Pomimo tego, iż ten temat został już dosyć dokładnie zbadany, to jednak w dalszym ciągu nie został do końca zgłębiony. Na kobiecy orgazm wpływa wiele czynników. Jest to nie tylko sama seksualność kobiety, także wzajemne relacje pary oraz sprawność mężczyzny. Kobieta może przeżywać na wiele sposobów orgazm. Zazwyczaj jednak dzieli się go na ten łechtaczkowy oraz pochwowy. Stymulować łechtaczkę można na wiele sposobów, a każda kobieta może inaczej odczuwać poszczególne bodźce. Istnieje również rzadziej spotykany orgazm sutkowy czy orgazm analny.

W jaki sposób doprowadzić kobietę do orgazmu pochwowego?

Zastanawiając się, w jaki sposób doprowadzić kobietę do orgazmu pochwowego, warto w pierwszej kolejności przyjrzeć się budowie żeńskich narządów płciowych. Szczególną uwagę należy poświęcić położeniu punktu G. Jest on zlokalizowany ok. 4 centymetrów od ujścia pochwy na przedniej jej ściance. To niewielki guziczek, którego można wyczuć podczas silniejszego podniecenia. Jego stymulacja pozwala na doprowadzenie kobiety do orgazmu. Kolejnym ważnym miejscem jest punkt A. Znajduje się on dosyć głęboko, obok ujścia szyjki macicy. Można go stymulować penisem albo wibratorem, palcem jest to niestety niemożliwe. Wiele jednak utrudnia złożoność kobiecej seksualności. Niestety orgazm pochwowy przeżywa niewielka ilość pań (20-40 procent). Większość kobiet do przeżycia orgazmu potrzebuje dodatkowej stymulacji. Ponadto, aby orgazm pochwowy był możliwy, partnerka musi zostać wcześniej bardzo intensywnie rozbudzona. Dużą rolę odgrywają również czynniki emocjonalne. Ważne są uczucia pomiędzy partnerami, poczucie bezpieczeństwa i stworzony odpowiedni nastrój w sypialni. To wszystko ma wpływ na to, czy kobieta będzie w stanie przeżyć orgazm pochwowy.

W jaki sposób doprowadzić partnerkę do orgazmu łechtaczkowego?

Dla panów doprowadzenie kobiety do orgazmu łechtaczkowego jest o wiele mniej skomplikowane i szybsze. Według danych nawet 60-70 procent pań, do osiągnięcia orgazmu w trakcie stosunku wymaga również stymulacji łechtaczki. Tak samo w przypadku masturbacji, większą przyjemność kobiety czerpią właśnie poprzez stymulacje łechtaczki, a penetracja jest jedynie elementem uzupełniającym doznania.

Jak doprowadzić partnerkę do orgazmu podczas stosunku?

Istnieje na to parę skutecznych sposobów. Przede wszystkim można zdecydować się na pozycję, w której czasie penis penetrując pochwę, będzie w stanie w tym samym czasie pocierać łechtaczkę albo jej obszar. To tego celu polecana jest na przykład pozycja misjonarska w odpowiednim ułożeniu. Dobrym rozwiązaniem jest także pieszczenie kobiety w trakcie współżycia placami. Sprawdzi się do tego pozycja na jeźdźca albo na łyżeczkę. Kolejnym sposobem jest włożenie wibratora pomiędzy narządy płciowe, który będzie dodatkowo stymulował łechtaczkę i wzmagał doznania.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu językiem?

Kobietę można doprowadzić do szczytowania również językiem. Wiele kobiet preferują właśnie taki rodzaj pieszczot. Mężczyzna w trakcie seksu oralnego powinien pamiętać przede wszystkim o tym, aby jego ruchy były delikatne. Warto rozpocząć swoje pieszczoty od wewnętrznej strony ud i delikatnie kierować się na narządy płciowe. Zbyt intensywne ruchy mogą wywołać u kobiety dyskomfort, należy o tym pamiętać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *